UzņēmumsSchmid — Schmid ir viens no lielākajiem starp Vācijas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar kamīnu un krāšņu kurtuvju izstrādāšanu un izgatavošanu no augstas kvalitātes tērauda un čuguna. Uzņēmuma ražotne atrodas Rātenavas pilsētā netālu no Berlīnes. Sakarā ar lielo uzmanību, ko uzņēmums Schmid velta savas produkcijas kvalitātei, tas ir atteicies no „lētas ražošanas” vilinājuma, ko piedāvā ražotnes pārcelšana uz trešajām valstīm. Schmid izmanto tikai speciāli atlasītus augstas kvalitātes izejmateriālus, vismūsdienīgākās tehnoloģijas, kā arī jaunākās kvalitātes menedžmenta un kontroles sistēmas.

Neskatoties uz savas darbības starptautiskajiem mērogiem, Schmid joprojām ir ģimenes uzņēmums, kura pārvaldīšanu veic pats tā īpašnieks. Tādējādi tiek nodrošināta ātra lēmumu pieņemšana, efektīva vadība, kā arī elastīga un operatīva jebkādu jautājumu atrisināšana.

Uzņēmumam Schmid pieder marka Camina, kas ietver visdažādāko portālu un apšuvumu piedāvājumu, ar ko tiek kombinēti paša uzņēmuma ražotie kamīni. No mūsu ražošanas programmas Jūs vienmēr varēsiet izvēlēties kamīnu, kas vislabāk atbilst Jūsu budžeta iespējām, telpas interjeram, lielumam un funkcijām.

Visa Schmid un Camina regulāri tiek pakļauta stingriem laboratorijas izmēģinājumiem un ir saņēmusi Eiropas un Krievijas atbilstības un ugunsdrošības sertifikātus.