Krāšņu kurtuves
Mūsdienīgas krāšņu kurtuves Schmid konstruētas priekš siltum-uzkrājošam krāsnīm, kas paredzētas racionālai dzīvojamo telpu apsildei. Atšķirībā no kamīna kurtuvēm, krāsnīm ir augstāks efektivitātes koeficients, pielāgotas augstākai darba temperatūrai, kas padara tās jaudīgākās. Krāšņu kurtuvēs viss ir paredzēts atdevei un enerģijas uzkrāšanai krāsns iekšiene ar mērķi ilgstoši un pakāpeniski telpu apgādāt ar siltumu caur krāsns ārējām sienām. Visām Schmid krāšņu kurtuvēm piemīt dubults vai trīskāršs panorāmas stikls, kas palīdz izvairīties no krāsns darba temperatūras zudumiem caur stiklu. Kurtuves izgatavotas no augstvērtīga čuguna un no iekšpuses pārklātas ar šamotu.
Krāsns kurtuves Schmid
Kurtuves kuras gandrīz neiespējami sabojāt vai salauzt. Masīva konstrukcija, kas izgatavota no augstvērtīga čuguna, iekšējais pārklājums no šamota, izvairīšanās no liekām tehniskajām nieciņiem, šīs kurtuves padara uzticamībā nepārspējamas.
Krāsns kurtuves Olsberg
Līnija Olsberg spilgti izteikta ar lielākiem panorāmas stikliem, ar minimālām frontālajām formām un izteiktu piekrišanu sīkām detaļām. Šīs īpatnības padara Olsberg krāsns kurtuves līnijas vairāk līdzīgas kamīniem, līdz ar to saglabājot tehniskos parametrus un īpatnības, kas piemīt krāsns kurtuvēm.